+380 (50) 93... показать
Комплексні хелатні мікродобрива Тітон олійні "Соняшник"
Комплексні хелатні мікродобрива   Тітон олійні  "Соняшник" ##от компании## ТОВ «ТАМІС-АГРО» - ##фото## 1

Комплексні хелатні мікродобрива Тітон олійні "Соняшник"

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
116 ₴/л
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
+380 (50) 93... показать
Адрес
Украина, Николаевская обл., Первомайск, Украина, Николаевская область, г. Первомайск, ул. Киевская, дом 135, (Миколаївська обл., місто Первомайськ, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 135) на карте

Описание

Унікальність добрив даної групи – наявність збалансованого органо-мінерального комплексу, здатного швидко усунути дефіцит живлення рослин через листковий апарат. У складі комплексу всі елементи знаходяться у максимально доступній для рослин формі.

Щоб підвищити ефективність халатів, наряду з ОЕДФ, використані амінокислоти та вітаміни групи В. Полісахариди, в складі добрива, сприяють більш швидкому, проникненню елементів живлення у листову пластину, а пептиди та поліпептиди – до клітини, що до купи дозволяє збільшити ефективність використання добрива.

Таким чином, добрива торгової марки «Тітон» можна вважати органо-мінеральним комплексом, спроможним швидко відновлювати дефіцит поживних речовин.

Комплекс «Тітон олійні соняшник» застосовується для усунення дефіциту в мікроелементах у рослин соняшнику.Комплексна сполука бору, в складі добрива, попадаючи в рослину, якісно впливає на транспортування вуглеводнів. Також, бор зміцнює клітинну оболонку, підвищуючи опір патогенам. А збалансоване поєднання міді з бором, в комплексному добриві «Тітон олійні соняшник» — підвищує вміст олії.

При розробці добрива, особливу увагу приділяли стимулюванню фотосинтетичних процесів. Отже воно насичене органічними сполуками магнію та марганцю. Бо магній входить до складу хлорофілу і бере участь у фотосинтезі, а марганець регулює проходження окислювально-відновних процесів.

Застосування даного органо-мінерального комплексу на соняшнику в фази, починаючи від чотирьох до десяти справжніх листків, дозволить відшкодувати недолік в елементах живлення, що в свою чергу позитивно позначиться на закладці генеративних органів рослини, а обробка після 10-12 справжніх листків – на масу насіння.

Характеристики

Страна производства
Украина