Комплексні хелатні мікродобрива Тітон олійні "Соняшник"

Комплексні хелатні мікродобрива Тітон олійні "Соняшник"

Комплексні хелатні мікродобрива   Тітон олійні  "Соняшник" ##от компании## ТОВ «ТАМІС-АГРО» - ##фото## 1
116 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Унікальність добрив даної групи – наявність збалансованого органо-мінерального комплексу, здатного швидко усунути дефіцит живлення рослин через листковий апарат. У складі комплексу всі елементи знаходяться у максимально доступній для рослин формі.

Щоб підвищити ефективність халатів, наряду з ОЕДФ, використані амінокислоти та вітаміни групи В. Полісахариди, в складі добрива, сприяють більш швидкому, проникненню елементів живлення у листову пластину, а пептиди та поліпептиди – до клітини, що до купи дозволяє збільшити ефективність використання добрива.

Таким чином, добрива торгової марки «Тітон» можна вважати органо-мінеральним комплексом, спроможним швидко відновлювати дефіцит поживних речовин.

Комплекс «Тітон олійні соняшник» застосовується для усунення дефіциту в мікроелементах у рослин соняшнику.Комплексна сполука бору, в складі добрива, попадаючи в рослину, якісно впливає на транспортування вуглеводнів. Також, бор зміцнює клітинну оболонку, підвищуючи опір патогенам. А збалансоване поєднання міді з бором, в комплексному добриві «Тітон олійні соняшник» — підвищує вміст олії.

При розробці добрива, особливу увагу приділяли стимулюванню фотосинтетичних процесів. Отже воно насичене органічними сполуками магнію та марганцю. Бо магній входить до складу хлорофілу і бере участь у фотосинтезі, а марганець регулює проходження окислювально-відновних процесів.

Застосування даного органо-мінерального комплексу на соняшнику в фази, починаючи від чотирьох до десяти справжніх листків, дозволить відшкодувати недолік в елементах живлення, що в свою чергу позитивно позначиться на закладці генеративних органів рослини, а обробка після 10-12 справжніх листків – на масу насіння.

Характеристики

Страна производства
Украина