+380 (50) 93... показать
Грунтовий біологічний інсектицид "Ентоцид"
Грунтовий біологічний інсектицид "Ентоцид" ##от компании## ТОВ «ТАМІС-АГРО» - ##фото## 1

Грунтовий біологічний інсектицид "Ентоцид"

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
130 ₴/л
Под заказ

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
+380 (50) 93... показать
Адрес
Украина, Николаевская обл., Первомайск, Украина, Николаевская область, г. Первомайск, ул. Киевская, дом 135, (Миколаївська обл., місто Первомайськ, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 135) на карте

Описание

Біологічний ґрунтовий інсектицид. Новітній біотехнологічний препарат для боротьби із ґрунтовими шкідниками: медведка, дротяники, личинки та імаго травневого і колорадського жука.

Активну дієву основу препарату складають міцелій та спори кількох рас ентомопатогенних грибів.

Спори гриба в ґрунті, при попаданні на тіло шкідника, протягом 10-12 годин проростають і уражують жирову тканину, кишковий тракт, паралізують нервову систему, м’язову тканину та органи дихання. В результаті шкідник гине і стає джерелом розвитку для самого гриба та іншої мікрофлори ґрунту. Повна загибель наступає через 40-120 годин в залежності від віку личинки або імаго. Безпечний для людей, тварин, дощових черв’яків, а тому застосування препарату не потребує особливих заходів безпеки.

Застосування препарату:

  •  ● Ентоцид© вносять в ґрунт будь-яким доступним способом: методом змішування з добривами, в розчині з поливною водою, обприскуванням ґрунту.
  •  ● Застосовувати препарат рекомендується восени або навесні, особливо в період випадання проливних дощів. Після внесення препарату ґрунт обробляється відповідно до технології: оранка, культивація, дискування, підгортання. Найбільш ефективно вносити препарат у вологий ґрунт перед його обробкою.
  •  ● При висаджуванні розсади або саджанців, замочують кореневу систему в розчині препарату, або вносять його із поливною водою.
  •  ● Щорічне застосування препарату Ентоцид© сприяє істотному зниженню кількості ґрунтових шкідників.

Сумісність препарату:

Препарат сумісний з біопрепаратами, регуляторами росту, інсектицидами та добривами. Не сумісний з фунгіцидами та фумігантами.

Правила зберігання:

Зберігати препарат Ентоцид© слід у сухому, прохолодному приміщенні при температурі від +2°С до +15°С, окремо від харчових продуктів та ліків, в місцях недоступних для дітей і тварин. Зберігання робочого розчину більше 3-х годин не допускається.

Термін придатності: 6 міс.

Спосіб обробки та дозування:

Перед додаванням препарату в робочий розчин вміст потрібно ретельно збовтати!

Норма витрати препарату Ентоцид© становить 5,0 - 10,0 л/га. Норма робочого розчину від 200 л/га.

Для замочування розсади - 10,0-20,0 г/10 л води, від 2-х годин.

Характеристики

Страна производства
Украина